JÓGOVÝ TANEC V ČESKÉ LÍPĚ

Zdarma každé úterý od 18:00 do 19:15

✨💗✨

Miluješ pohyb, ráda tančíš a cvičíš a chtěla bys to zkusit zkombinovat dohromady 😊? Nebo se teď moc nehýbeš, ale cítíš, že to potřebuješ jako sůl? Protáhnout se, uvolnit, někdy se od srdce zasmát a jindy zase ponořit hluboko do svého nitra?

 

Pokud ano, zvu tě každé úterý od 18:00 do 19:15 na netradiční jógově-taneční lekci, která probíhá venku na bývalém hřišti Průmyslové školy a je zcela zdarma nebo za dobrovolný dar 💗

 

Na obrázku se podívej, kde se hřiště nachází nebo si rozklikni mapu zde >>

S sebou si vezmi pohodlné oblečení (můžou být šaty nebo sukně, ale nemusí), něco teplejšího na závěrečné zklidnění, deku nebo karimatku a pití.

 

Lekce je vhodná pro ženy všech věkových kategorií - vždy platí, že děláme jen to, co je nám příjemné a co naše tělo zvládne a nebolí. Být v mírné kondici a bez závažných zdravotních potíží je však doporučeno.

 

Začínáme v úterý 26. 7. 2022 od 18 h a budeme se potkávat pravidelně každý týden až do konce září podle počasí. V případě zájmu se pak lekce mohou přesunout do vnitřních prostor.

Pár slov o mně a o jógovém tanci

Jsem Freya Šikolová - tanečnice, jogínka a intuitivní malířka, která ráda pracuje s duší a tělem.

 

Dlouho jsem učila a cvičila pouze jógu, ale jednoho dne mě to přestalo naplňovat. Tím se mi otevřela cesta k tanci, do kterého jsem postupně začala přidávat prvky jógy a funkčního pohybu pro vytvoření rovnováhy.

 

Tento koncept jsem nazvala jógový tanec - láskyplná cesta do tvého středu 💗

 

Nasytí se při něm obě složky v nás - ženská (divoká, nespoutaná) a mužská, která vyžaduje řád a pravidla. Tělo se uvolní a zároveň posílí.

 

Podle naladění skupiny se pak dá různě experimentovat - někdy se více věnujeme trénování pozic a jindy zase spontánnímu tanci a svobodnému projevení sebe sama.

 

Do pohybu občas vkládám jógu smíchu, aby se mohlo radovat i naše vnitřní dítě.

Pokud se chceš na jógové tančení přihlásit, napiš mi, prosím, e-mail, viz formulář níže 😊 Pošlu ti pozvánku do soukromé skupiny, kde si domlouváme setkání. V případě, že by se lekce mimořádně nekonala, se o tom dozvíš a nepřijdeš tak zbytečně.

 

Budu se moc těšit, Freya 💗

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení dotazu. Zásady zpracování osobních údajů